Budka lęgowa dla ptaków "Serce" typ A

Budka lęgowa dla ptaków "Serce" typ A


Budka lęgowa dla ptaków "Serce" typ A

CENA: 32,00 PLN *

szerokość: 15,5 cm
głębokość: 15 cm
wysokość: 30 cm
grubość ściany: 2 cm
grubość ściany przedniej: 2 cm
średnica otworu wlotowego: 33 mm

waga: ca 3 kg

Materiał: sosna

Budka posiada otwieraną ścianę przednią, zamykaną na haczyk.

Zapytanie o budkę lęgową dla ptaków


Opcje do wyboru:
naturalnyopalanydrewnochronzielony
naturalnyopalanydrewnochrondrewnochron zielonyGaleria przedmiotu:


Wieszanie budki lęgowej w typie A:

Budki lęgowe w typie A powinny być wieszane na następujących wysokościach:
- dla dzięciołka na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią na terenie luźnych drzewostanów, skrajów lasów, skupisk wierzb, parków, ogrodów oraz nadrzecznych zarośli.
- dla kowalika na wysokości 2,4 do 6 metrów nad ziemią na terenie świetlistych dąbrów w pobliżu polan, lasów liściastych (bukowych, olchowych, grądowych, topolowych) oraz na terenach zalewowych.
- dla sikory bogatki na wysokości od 1,2 do 4,5 metrów nad ziemią na terenie lasów, parków i ogrodów z dużą ilością zagajników, także na terenach zurbanizowanych.
- dla sikory modrej na wysokości od 1,2 do 4 metrów nad ziemią na terenie lasów liściastych i mieszanych, zadrzewień, parków i ogrodów.
- dla sikory czubatej na wysokości od 1 do 2 metrów nad ziemią na terenie lasów mieszanych z przewagą drzew iglastych (sosny i świerka).
- dla sikory ubogiej na wysokości 50 cm do 2 metrów nad ziemią na terenie lasów liściastych i mieszanych, zwłaszcza dębowych i brzozowych, podmokłych.
- dla sikory sosnówki na wysokości od 50 cm do 2 metrów nad ziemią na terenie lasów iglastych, głównie świerkowych i jodłowych, a także lasy mieszane z przewagą tych drzew.
- dla muchołówki białoszyjej na wysokości od 2 do 3 metrów nad ziemią na terenie starych lasów liściastych i mieszanych, parków, sadów, ogrodów.
- dla muchołówki małej na wysokości od 4 do 6 metrów nad ziemią na terenie lasów liściastych, z przewagą buczyny, grabów, grądów i olsów.
- dla muchołówki szarej na wysokości od 2 do 3 metrów nad ziemią na terenie skrajów lasów, parków i ogrodów.
- dla muchołówki żałobnej na wysokości od 2 do 3 metrów nad ziemią na terenie lasów liściastych, parków i ogrodów.
- dla pełzacza leśnego na wysokości od 50 cm do 3 metrów nad ziemią na terenie lasów liściastych, mieszanych i iglastych, zadrzewień.
- dla pełzacza ogrodowego na wysokości od 50 cm do 3 metrów nad ziemią na terenie skrajów lasów, zadrzewień śródpolnych, parków i ogrodów.
- dla mazurka na wysokości od 2 do 3 metrów nad ziemią na terenie skrajów lasów, zadrzewień, parków i ogrodów.
- dla wróbli na wysokości od 2 do 4 metrów nad ziemią na terenie parków, ogrodów, zadrzewień, a także na terenach zurbanizowanych.Powrót do budek lęgowych w typie A
* Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Ceny nie zawierają kosztów transportu.
Wszystkie budki wysyłane są w całości (zmontowane). W oryginale budki nie posiadają logo na żadnej ze ścian.


© 2007-2016 by 1408  |   Mapa strony